Görüşleriniz

TÜBİTAK-4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı kapsamında desteklenen “Doğanın Dilini Öğreniyorum” adlı proje eğitimleri yapılmaktadır.

Proje sürecinde yapılan eğitimlerin, tüm katılımcıların proje amaçlarında belirtilen kazanımları elde etmesi amacıyla en verimli olacak şekilde bir eğitim programı yaptığımız inancındayız. Öğretim üyelerimize, eğitmenlerimize, rehberlerimize, öğrencilerimize ve destekleyen kuruluşlara, sağladıkları katkılar için teşekkürü bir borç biliyoruz.

Bu doğrultuda;

1- Doğanın Dilini Öğreniyorum adlı proje eğitimleri, etkinlik ve eğitim programı doğrultusunda 6 Eylül 2021 günü başlamış olup 10 Eylül 2021 günü tamamlanacaktır.

2- Doğanın Dilini Öğreniyorum-2 adlı proje eğitimleri, etkinlik ve eğitim programı doğrultusunda 31 Ağustos 2022 günü başlamış olup 6 Eylül 2022 günü tamamlanacaktır.

Değerli katılımcılar; projenin her aşamasında birlikte olduk. Bu konudaki tüm görüşleriniz bizler için değerlidir. Görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz, bekliyoruz ki bir sonraki TUBİTAK buluşmalarında daha iyiye, en iyiye ulaşmak yolunda bizlere bir mihenk taşı olsun.